Sözleşmeler

Newsletter
© 2021 Mersev Bilişim | Tüm hakları saklıdır.

ABD Şirketinizi En Hızlı Şekilde Kurun

Amerika'da Şirket Kurmak, ABD'de Şirketinizi Kurun
 • Fiyat:
  $59
 • İşleme Alma:
  1 İş Günü
 • Teslimat Süresi:
  10-14 Gün

ABD'de Şirketinizi Kurun, Sınırlarınızı Kaldırın!

Amerika’da şirket kurmak, Türkiye’de şirket kurmaktan çok daha kolay olduğunu biliyor muydunuz? Aklınıza takılan sorularınız mı var? Her şeyi biz hallediyoruz…

Neden ABD'de Şirket Kurmalıyım?
Hemen madde madde açıklamaya koyulalım…

 • Çok daha az uğraş gerektirir.
 • Kurulumu kolay ve ucuzdur.
 • Türkiye'deki gibi aylık vergi beyanı, stopaj ücreti, muhasebeci ücreti veya Bağkur prim türü ödemeler gerektirmez.
 • Girişimci olarak abone olacağınız şirketlerde itibar sağlar.
 • Stripe türü online ödeme şirketlerinden faydalanıp kolayca döviz ödemeleri alabilirsiniz.
 • ABD'de Banka hesabı açabilirsiniz.
 • Amazon Dropshipping için avantaj sağlar.

work cover
DANIŞMANLIK ÜCRETİNİ ÖDEYİN

Mersev Bilişim danışmanlığıyla siz sadece arkanıza yaslanın, tüm işlemleri biz takip edelim!
Size özel müşteri panelinizden tüm duyurularızı, önemli belgelerinizi takip edebilir; SMS bildirimleriyle tüm işlemlerden haberdar olabilirsiniz.

 • 1 İş Günü İçinde Kurulum Başlar

Hizmet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şirketinizin kurulumunun tüm aşamalarında Mersev Bilişim olarak destek oluyoruz. Danışmanlık ücreti, şirketimizin hizmet bedelidir.
Kesinlikle! Bu ücret karşılığında isteğinize bağlı bir şekilde Türkiye veya ABD Şirketimiz üzerinden faturanızı gönderiyoruz.
ABD'de şirket kurulumu esnasında yapılan tüm hizmetler resmi işlemdir. Kesin olarak alınan herhangi bir hizmetten sonra para iadesi yapılamamaktadır.
Türkiye'de şirket kurulurken yasal zorunluluk olarak sizden bir muhasebeci tutmanız istenir. Amerika Birleşik Devletlerinde ise devlet şirketinizle devlet arasındaki resmi işleri yürütecek bir kurum seçmenizi ister. Bunun adı Registered Agentlardır. Registered Agent fiyatı yıllık $119 olarak belirlenmiştir. Bu ücret ilk yılda hediye olarak verilip tahsil edilmeyecektir. Ayrıca şirketinizin ilk kurulumundan sonraki yıldan itibaren eyalete $15 Raporlama vergisi vermek zorundasınız.
Şirketinizi istediğiniz herhangi bir eyalette kurabilirsiniz. Fakat girişimci dostu ve en ucuz bir eyalet seçmek isterseniz burası Kentucky eyaleti olabilir.
Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız, şirket kurulumunda veya telefon numarası alımlarında talep edilir. Kimliğiniz hiçbir şekilde saklanılmaz ve sadece şirket ve telefon hat sahibi olarak başvuru adınızla, resmi kimliğinizdeki adınızın uyuşup uyuşmadığı kontrol edilir.
EIN Hizmetimiz, danışmanlık hizmetimize dahildir. Yani şirketinizi panel, resmi kuruluş dosyası ve EIN numarasıyla birlikte size teslim ediyoruz. Fakat varolan şirketinize EIN numarası almak isterseniz. Uygun Fiyatlarla EIN Numarası Almak İstiyorum hizmetimize başvurabilirsiniz.
ABD'de şirket kurulurken Türkiye'de olduğu gibi bir adrese ihtiyacınız vardır. Aynı şekilde, bu yüzden size bir ABD adresi tahsis ediyoruz. Bu adres sadece şirketinizle alakalı belgeleri almak içindir. Size gelen belgeleri, size özel panelinizden PDF olarak okuyabilir ve indirebilirsiniz.

Özel bir talebiniz mi var?

İletişime Geçin
ABD de Şirketinizi kolayca kurun ABD de ucuz şirket kurulumu

Yurtdışı

Amerika Birleşik Devletlerinde tek kişili bir Limited Şirketi kurmak çok daha basittir.
Başvurmadan önce dilerseniz:
WhatsApp'tan Bilgi Alın